Raudteevedu

Mis on Intermodaalne raudteekaubaveo?

Kui teil on vaja vedada palju raskeid esemeid või ohtlikke materjale üle pika vahemaad on parem kasutada raudteetransporti. Kohaletoimetamine rongiga tuleb välja üsna soodsalt võrreldes traditsiooniliste rekka vedudega. Kuid intermodaalse kaubaveo kohta on peaaegu alati kombinatsiooniks veoauto ja rongi. Rekka on kasutatud kaubaveduks raudtee sõlmpunktist lõppsihtkohta.

Raudteekaubaveo kasutamise eeliseid

 

Keskkonnasõbralik

Rongid on palju kütusesäästlikumad võrreldes veoautodega. Nad saavad laadida rohkem kaupa ja tarnid justkui sama kiirusega nagu auotod. Rongid teevad vähem peatusi, säästavad kütust, tootvad vähem kasvuhoonegaasi. Kui Teil on vaja suur kogus kaupa tarnida ja te hoolitsete keskkonnast – siis võtke ühendust meie raudtee haruga!

Raudteevedu ohutus.

Ohutuse kontrollimise osas raudteetransport on kaugel ees tavalisest autotranspordist. Suure ADR kauba (lõhkeained või kergestisüttivad ained) koguse liikumine on enamikus juhtides tehtud läbi raudteed. Rongid sõidavad sihtkoha lähima raudtee sõlmpunktini ja sealt lõppunkti autodega. Rongidele peaaegu ei mõju ilmastikutingimused ja liiklusolukorrad. Raudtee võrkud tagavad, et inimestel kes elavad marsruudi juures ei esinesid suurte riskidega, mistõttu on ohutum transportida kaup suures koguses.

Hind

Kui te kasutate autod siis sellega kaasnevad lisakulud: kütus, autojuhi palk, toll, teetasud jne. Kuigi kasutades raudteed te võite tarnida palju kaupa ühekorraga, sellega kaasneb kulutohusus. Tegelikud kulud sõltub maastikust, lubatud kiirusest, kuid tavaliselt rong tundub olema 15 kuni 20 korda säästlikum teisest transpordiviisidest!