fbpx

Kes me oleme?

Oleme noored ja ambitsioonikad. Isikustatud teenustega Logisticentrumi meeskond saab hakkama iga saadetisega – sõltumata selle sihtkohast, suurusest või alguspunktist.
Meie logistika- ja veokorralduseksperdid aitavad importijaid ja eksportijaid sõltumata nende kogemustest. Alustades väikesest ettevõttest, kes saadab ühe paki, kuni suure tööstustettevõtteni – meie käsitleme iga saadetist väga hoolikalt.

Mida me teeme

Rahvusvaheline ekspedeerimine on üks meie põhilistest teenustest. Meie ülemaailmne võrgustik ja tihedad partnerlussuhted suurte õhu-, mere- ja autoveofirmadega võimaldavad meil pakkuda oma klientidele parimat kaubaveoteenust.
Pakume konkurentsivõimelisi ja usaldusväärseid ekspedeerimislahendusi, mis toetavad Teie ettevõtte pidevat kasvu ja laienemist nii vanadel kui uutel turgudel.

Meie teenused 

Meretransport

View Details

Maantee transport

View Details

Raudteevedu

View Details

Miks valida meid? Siin on põhjused, miks valida meid oma partneriks.

Paindlikud transpordilahendused

Tänapäeva äristrateegia põhineb mitmekesisusel ja paindlikkusel. Oma ekspert-teadmistega saame logistikaturul kindla tulemuse, mis rahuldab kõikvõimalikud vajadused.

Usaldusväärsed vedajad

Me hoolime oma vedajatest – ilma nendeta kaup ei liiguks. Sellepärast pakume transpordiettevõtetele paindlikke makselahendusi. Püüame luua usalduslikku suhet ja anda neile ööpäevaringse võimaluse meiega suhelda.

Optimeeritud transpordivõrk säästmaks raha

Logisticentrumi meeskond otsib alati võimalusi optimeerida oma vedajate võrgustikku, alandada veokulusid ja pakkuda parima teenust.

Vastutustunne

Me teame, et tõeline edu tuleb raske tööga. Oleme seadnud omale eesmärgiks pakkuda seda tüüpi teenust, mis säästab meie klientidele aega ja raha.

Võtke meiega ühendust ja leidke lahendus oma transpordiprobleemidele.