Meretransport

Merega saatmine

Kui teie ettevõtte peab müüma oma kauba maailma teise otsa, siis meretransport oleks kõige mõistlikum valik. Meie pakkume:

  • autode ja spetsiaalse esemete tarnimine
  • üldkauba vedamine
  • raskekaalu kaubade transportimine
  • sealhulgas ka mahukad koormad
  • ADR transportimine

 

 

Läbi meie globaalse partnerluse võrgu, hoolikalt valitud ning usaldusväärsed vedajad, toovad teie kaupa iga maailma nurga!

Konteiner või multimodaalne?

Full container load, FCL – täiskonteiner

FCL koorma puhul kaup võtab terve konteineri mahtu. On olemas mitu konteineri tüüpi, aga nad kõik on ehitatud selle mõttega, et vastupidada kõikvõimalikud kahjud mis võivad juhtuda tavalise vedamise protsessis. Täiskonteinerite saatmine võib olla abiks kulude vähendamisel, juhul kui teil on võimalus oodata ja kaup ei ole vaja väga kiiresti sihtpunktil. Meie meeskond pakkub uksest-ukseni teenust tollivormistusega.

Less Than Container Load (LCL) – konteineri osakoorem

Väiksemad kaubad ühe sihtpunktiga võivad olla ühinenud ühes konteineris, sellega säästakse iga saatjale mõni summa. Jõudes meresadamasse me ettevaatlikult dekonslodeerime teie kauba ja kui on vajalik viime teiste viisidega lõppunkti. Konteineri osakoorma hinda arvutakse kaubamahust (m3)

Multimodaalne vedu

Logisticentrumi klientidele on võimalik lai valik transpordiviisidest. Multimodaalne vedu või kombineeritud transport ja on kasutatud kohaletoimetamiseks uksest-ukseni. Teie kaup toimetatakse mereveo sadamasse, siis vajadusel veoautodega raudteesõlmpunkti või lõppkohani.