fbpx

Lepinguline logistika ja laondus

Unikaalsed lahendused - teie vajadustele

Saage osa individuaalsetest lahendustest, mis on kohandatud just Teie jaoks.

Lepingulise logistikateenuste pakkujana tegeleb Logisticentrumi meeskond tarneketi projekteerimise ja planeerimisega, mis hõlmab ladustamist, turustamist ja kaupade transportimist. Meie meeskonna põhjalikud teadmised erinevates tööstusharudes võimaldavad pakkuda väärtuslikke lahendusi Teie ettevõttele.

width-2

Parim teenus Teie kasvavate vajaduste jaoks

Teil on kiiresti kasvav äri ja vaja vedada oma kaupa üle terve maailma. Oma logistikaosakonna ülesehitamine võib olla kulukas, on vaja investeerida uude tööjõusse, bürooruumidesse, pakkuda oma töötajatele väljaõpet jne. Üks lahendus oleks suunata oma logistikaprobleemide lahendamine just neile inimestele, kes oskavad seda teha, minimiseerides niiviisi oma kulusid. Tootmisprotsess on üks olulisematest teguritest Teie äri edukas arenemises. Meie meeskonna kogemused aitavad meil sügavuti mõista erinevate tööstusharude toimimise põhimõtteid, võimaldades luua kõige sobivamaid tarneahela lahendusi.

small-8

Laondus

Täisteenuse osutajana pakub Logisticentrum kõikvõimalikke laonduse lahendusi. Külmutatud või kuiv kaup, ohtlike materjalide või teravilja ladustamine – leiame õige koha, kus hoida Teie kaupa! Tee hinnapäringu

Tollivormistus

Euroopa Liidu sees on liikumine üsna kerge. Piirid puuduvad ja tollikontrolli esineb harva. Kuid Euroopa Liidu piiri ületamine võib olla keeruline. Tolliprotseduure muudetakse pidevalt, ja selleks et jõuda sihtpunkti, on Teie kaubale vaja õiget tollivormistust. Meie suurepärane kogemus aitab Teil ületada piiri võimalikult kiiresti.