Lepinguline logistika ja laondus

Unikaalsed lahendused - teie vajadustele

Looge endale individuaalsed lahendused sättitud just teie jaoks.

Lepingu logistikateenuste pakujana Logisticentrum OÜ meeskond tegeleb tarneketti projekteerimisega ja planeerimisega mis hõlmab ladustamist, turustamist ja kaupade transportimist.  Meie meeskonna sügavad teadmised erinevates tööstusharudes võimaldavad pakkuda väärtuslikud lahendused teie ettevõttele.

width-2

Parim teenus teie kasvava vajadustele

Teil on kiiresti kasvav äri ja teil on vaja vedada oma kaupa üle terve maailma. Ehitada oma logistikaosakonna võib olla kulukas, on vaja investeerida uude tööjõusse, bürooruumidesse, pakkuda oma töötajatele väljaõppimist jne. Üks lahendusest oleks suunata oma logistika probleemi lahendusele just need inimesed kes oskavad seda teha. Kes saavad minimiseerida teie kulud. Tootmisliini ehitamine on üks olulisematest teguritest teie äri edukas arenemises. Meie meeskonna kogemused on toonud meile sügav erinevate tööstusharude töötamisviisi ja mõistmist, võimaldades meil luua kõige sobivam tarneahela lahendusi.

small-8

Laondus

Täieliku teenuste osutajana Logisticentrum pakub kõikvõimalikud laonduse lahendused. Külmutatud kaup või kuiv, ohtlike materjalide või teravilja ladustamist – leiame õige koht, kus hoida teie kaup! Laonduse lahendused küsi isiklikult!

Tollivormistus

EU piirides liikumine on üsna kerge. Piirid puuduvad ja tollikontroll esineb harva. Kuigi väljaspoolt Europa liidust piiri ületamine võib olla keruline. Tolliprotseduurid mis pidevalt muudetakse, ehk et jõuda sihtpunktini teie kaubale on vaja õige tollivormistus ja meie suurepärane kogemus aitab teile ületada piiri võimalikult kiiremini.