Faq

Kuidas ma tellin transporti?

Võimalik on meiega ühendust võtta ja transporditeenust tellida mitmel viisil. Esiteks võite helistada meile telefonile +3725228879. Samuti võite saata meile e-posti aadressile info@logisticentrum.ee või esitage hinnapäringu meie koduleheküljest!

Missugust paberimajandust mul on vaja et kaupa ära saata?

Kõik sõltub sellest kas te saadate kaupa EU võrgus või EU väljaspoolt. Kokkuvõttes Logisticentrum OÜ meeskond proovib vältida lisapaberimajandust, kui me saame minimiseerida bürokraatiat – me teeme seda.

Kas ma võin saata temperatuuri reguleeritav kaupa?

Logisticentrum saab hakkama kõigi võimalike transpordipäringutega. Meil on suur kogemus külmade kaupade transpordimises. Hollandi tulbid kevadpühadeks, külmutatud liha, Itaalia veinid talvel. Meie toome kõike!

Kus te asute?

Asume Tallinnas, Eestis. Olles üks kõige progressiivsemaid IT-riike Euroopas, on meil Eestis meeldiv kiire kommunikatsioon ja innovaatiliste protsesside kaasamine meie äriringkondadesse. Seega saate alati oma kaubahalduriga suhelda ja arusaada oma veose asukohast.

Kui kaua võib mahalaadimise protsess võtta?

Mahalaadimine võib olla keeruline. Kõik sõltub ainult sellest missugust transpordi te kasutate, ja missuguse kaubaga on tegu. Kui see on ekspress tarne siis mahalaadimine võib olla ühe tunni jooksul, isegi öösel. Kui me räägime suurest autost ja näiteks karpides kaup, siis mahalaadimine toimub käsitsi ja see võtab 3-6 tundi. Kõik on väga isiklik, aga meie meeskond jälgib, et mahalaadimise protsess ei olnud venitatud!

Kas mu kaup hakkab olema kindlustatud?

Meie tõsiselt soovitame lisaks kindlustada teie kaupa, enne selle saatmist. Kuigi iga vedajal on olemas CMR kindlustus, mis maksab välja teatud summa kaupa kaalu järgi. Kui teil on väärtuslik kaup siis selle väärtust CMR kindlustus ei katta, soovitame võtta meiega ühendust ja tellida lisakindlustust.