Kes me oleme?

Oleme noor ja ambitsioonikad. Isikustatud teenustega Logisticentrumi meeskond saab hakkama iga saadetisega – sõltumata selle sihtkohast, suurust või lähtest.
Meie logistika ja veokorraldaja eksperdid aitavad importijate või eksportijate kõigi kogemuste tase. Alustades väikest ettevõttest, kes saadavad ühe pakki, kuni suur tööstustettevõtteid meie käsitleme iga saadetist väga hoolikalt.

Mida me teeme

Rahvusvaheline ekspedeerimine on üks meie põhilistest teenusest. Meie ülemaailmne võrgustik ja tihedad partnerlussuhted suurte õhu, meri ja autoveo – võimaldavad pakkuda oma klientidele parimat teenust kaubavedudes.
Pakume konkurentsivõimelist ja usaldusväärsed ekspedeerimise lahendused, mis toetavad teie ettevõte pideva kasvu ja laienemist vanade ja uute turgude.

Meie teenused 

Meretransport

View Details

Maantee transport

View Details

Raudteevedu

View Details

Miks valida meid? Leia põhjust, miks valida meid Teie veose partneriks.

Paindlikud transpordi lahendused

Tänapäeva äristrateegia põhineb mitmekesisust ja paindlikkust. Meie ekspert teadmised logistika turgudel, saame kindla tulemust, et rahuldada kõik võimalikud vajadused.

Usaldusväärsed vedajad

Me hoolime oma vedajatest – ilma nendeta kauba ei saa liigutada, seega pakume paindlikku makselahendusi transpordiettevõttele. Püüame luua usalduslikku suhet ja anda neile 24h kommunikatsiooni võimalusi.

Optimeeritud transpordi võrk - et säästa raha

Logisticentrumi meeskond alati otsib võimalusi optimeerida oma vedajate võrgustikku ja alandada veokulusid ja pakkuda parima teenust.

Kohustused

Me teame, et tõeline edu tuleb raske tööga. Tegime seda oma eesmärgiks pakkuda seda tüüpi teenust, mis säästab meie klientidele aega ja raha.

Võta meiega ühendust ja saa lahendust oma transpordiprobleemidele.